Vanløse

Annette Foltmann : Direktør

Annette Foltmann

Direktør

Kontakt informationer: af@spia.dk 2220 9035


Peter Ring : Administrationschef

Peter Ring

Administrationschef

Kontakt informationer: peter@spia.dk 2220 9040


Katrine Toft Mikkelsen : Faglig konsulent

Katrine Toft Mikkelsen

Faglig konsulent

Kontakt informationer: kt@spia.dk 2324 6101

Morten Kyst : Seniorkonsulent

Morten Kyst

Seniorkonsulent

Kontakt informationer: morten@spia.dk 20417164

Olga Hansen : Regnskabskonsulent

Olga Hansen

Regnskabskonsulent

Kontakt informationer: olga@spia.dk 2220 9036


Gitte Hansen : Regnskabskonsulent

Gitte Hansen

Regnskabskonsulent

Kontakt informationer: gh@spia.dk 2220 9038

Lise Arnbo : Regnskabskonsulent

Lise Arnbo

Regnskabskonsulent

Kontakt informationer: lise@spia.dk 2220 9024

Lisbeth Marie Olsen : Regnskabskonsulent

Lisbeth Marie Olsen

Regnskabskonsulent

Kontakt informationer: Lisbeth@spia.dk 22209039

Anja Benjaminsen : Regnskabskonsulent

Anja Benjaminsen

Regnskabskonsulent

Kontakt informationer: anja@spia.dk 2220 9037

Eja Artved : Lønkonsulent

Eja Artved

Lønkonsulent

Kontakt informationer: eja@spia.dk 2220 9034

Hanne Ganderup : Lønkonsulent

Hanne Ganderup

Lønkonsulent

Kontakt informationer: hanne@spia.dk 2220 9033

Sheila Sartau Rømer : Lønassistent

Sheila Sartau Rømer

Lønassistent

Kontakt informationer: sheila@spia.dk 2220 9032