Vanløse

Annette Foltmann : Direktør

Annette Foltmann

Direktør

Kontakt informationer: af@spia.dk 2220 9035


Ivan Jeppesen-Skjold : Økonomichef

Ivan Jeppesen-Skjold

Økonomichef

Kontakt informationer: ivan@spia.dk 2220 9039


Elisabeth Hill : Souschef Vanløse - Regnskabskonsulent

Elisabeth Hill

Souschef Vanløse - Regnskabskonsulent

Kontakt informationer: eh@spia.dk 2220 9031


Peter Ring : It chef og regnskabskonsulent

Peter Ring

It chef og regnskabskonsulent

Kontakt informationer: peter@spia.dk 2220 9040


Annette Missing : Lønansvarlig

Annette Missing

Lønansvarlig

Kontakt informationer: am@spia.dk 2220 9033


Katrine Toft Mikkelsen : Faglig konsulent

Katrine Toft Mikkelsen

Faglig konsulent

Kontakt informationer: kt@spia.dk 2324 6101

Morten Kyst : Seniorkonsulent

Morten Kyst

Seniorkonsulent

Kontakt informationer: morten@spia.dk 20417164

Olga Hansen : Regnskabskonsulent

Olga Hansen

Regnskabskonsulent

Kontakt informationer: olga@spia.dk 2220 9036


Pia Steffen : Regnskabskonsulent

Pia Steffen

Regnskabskonsulent

Kontakt informationer: pi@spia.dk 2220 9037


Janni Jansberg : Regnskabsmedarbejder

Janni Jansberg

Regnskabsmedarbejder

Kontakt informationer: Janni@spia.dk 22209038

Vivi Karla Mortensen : Lønkonsulent

Vivi Karla Mortensen

Lønkonsulent

Kontakt informationer: vivi@spia.dk 22209034

Dorit Volck Hansen : Lønkonsulent

Dorit Volck Hansen

Lønkonsulent

Kontakt informationer: dorit@spia.dk 2220 9032

Camilla Missing : Kontorassistent

Camilla Missing

Kontorassistent

Kontakt informationer: cm@spia.dk

Laura Toft Mikkelsen : Rengøringsassistent

Laura Toft Mikkelsen

Rengøringsassistent

Kontakt informationer: 2220 9030